2022-2023 MEZUNİYET TÖRENİ

2022-2023 mezuniyet töreni 19 Temmuz 2023 Çarşamba günü 17:00'de Beytepe Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleştirilecektir.

Mezuniyet provası ise aynı gün saat 14.00-16.00 saatleri arasında Beytepe Açık Hava Tiyatrosunda yapılacaktır. Törene katılacak tüm öğrencilerin provaya da katılımı zorunludur.

Mezuniyet Tören Takvimi için tıklayınız.

KEP, CÜBBE VE ŞAL

mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: HÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 450-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve Ek-1 bilgilendirme formunu fakültemize teslim etmeleri gerekmektedir.

EK-1 formu için tıklayınız.

Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde ve eksiksiz) birlikte Ek-2 depozito iade formu doldurarak fakültemize teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir.

EK-2 formu için tıklayınız.

Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize depozito iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından kep, cübbe ve şal satışı gerçekleştirilmeyecektir.

Kep, cübbe ve şallarını satın almak isteyen mezun öğrencilerimiz, Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan satın alabileceklerdir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışın iadesi olmayacaktır.